Promotivne aktivnosti Podravke – studeni 2010.
Podravka organizira brojne promotivne aktivnosti za svoje potrošače. Predstavljamo neke od aktivnosti planiranih za mjesec studeni.
Podravka organizira brojne promotivne aktivnosti za svoje
potrošače. Predstavljamo neke od aktivnosti planiranih za mjesec studeni.
Kuharski dvoboji Podravke i Electroluxa
Slučajnim odabirom kupcima se pruža mogućnost da se okušaju u kulinarskim umijećima i za to osvoje vrijedne nagrade Podravke i Electroluxa.
Datum |
Vrijeme |
Prodajni centar |
Grad |
06.11.2010. |
10.00-14.00h |
Interspar |
Varaždin |
13.11.2010. |
Elipso, |
Zagreb |
|
20.11.2010. |
Brodomerkur, |
Split |
|
27.11.2010. |
Kika, Jankomir |
Zagreb |
|
28.11.2010. |
Lesnina |
Varaždin |
Akademija zdravog življenja u Electroluxu
"Akademija zdravog življenja" gastronomski je projekt koji se odvija već dulji niz godina. Ove godine radionice su posvećene gastronomiji hrvatskih regija kroz koje želimo popularizirati autohtone namirnice, jela, recepte i pića te pokazati sve bogatstvo hrvatske kuhinje. Sve radionice održavaju se pod mentorstvom kuhara iz Hrvatskog saveza, a odabranim sudionicama u pripremi jela pomagat će Podravkini promotori kulinarstva.
Serija tematskih kulinarskih radionica održavat će se u Electroluxovom kulinarskom centru, Slavonska avenija 2.
Prijave na adresi: kulinarskaakademija@vecernji.net. Za prijavu na treću radionicu poslati recept vezan uz autohtona jela Slavonije, a za četvrtu uz autohtona jela Podravine te kratku informaciju o sebi.
Datum |
Tema radionice |
Lokacija |
Grad |
09.11.2010. |
Slavonija |
Electrolux kulinarski centar |
Zagreb |
23.11.2010. |
Podravina |
Sajam
Datum |
Događanje |
Grad |
05.-07.11.2010. |
Gospodarski sajam |
Križevci |
Tijekom studenog i prosinca u svim prodavaonicama traje akcijska prodaja malih kućanskih aparata Electrolux s proizvodima Podravke (od 1.11. do 31.12.2010.).