Preskoči na: glavni sadržaj | pretraživanje

Sklopljen Ugovor o nagodbi između Podravke d.d., OTP Bank Plc i MOL Hungarian Oil and Gas Company, Plc

23.11.2011. Koprivnica

Pogledajte sadržaj vezan uz ovaj članak:

Sklopljenim Ugovorom Podravka ostvaruje pozitivan utjecaj na rezultat za 2011. godinu.

Logotip - Podravka

Sukladno odredbama Zakona o tržištu kapitala i Pravila Zagrebačke burze, obavještavamo vas da su Podravka d.d., OTP Bank Plc i MOL Hungarian Oil and Gas Company, Plc iz Budimpešte danas sklopili Ugovor o nagodbi.

Navedenim Ugovorom o nagodbi prestaju sva međusobna potraživanja i obveze između ugovornih strana, a koja proizlaze iz ugovora sklopljenih dana 27. ožujka 2009. godine, a u svezi 10,64%  dionica Podravke d.d.

Po ispunjenu ugovornih obveza iz gore spomenutog Ugovora o nagodbi, Podravka d.d. otvariti će pozitivan utjecaj na rezultat poslovanja za 2011. godinu u iznosu od 19 milijuna kuna s naslova raspuštanja već prije rezerviranih sredstava.

Komentiraj

Upišite Vaš komentar ili prijedlog vezan uz sadržaj.

Komentiraj

Pošalji prijatelju

Znate nekog koga bi ovaj članak mogao zanimati? Ništa lakše, upišite podatke, dodajte komentar i pošaljite.

Pošalji prijatelju

Podijeli na:

Preskoči na: glavni sadržaj | glavna navigacija | pretraživanje